Hakkımda

Fotoğrafım

Astrolog Semavii. Aylık burç yorumları, yıllık burç yorumları ve Astroloji makaleleri, Astroloji Danışmanlık
sema_mavii@hotmail.com Tel: 05539830191

8 Ağustos 2017 Salı

Etkinlik Duyurusu: ARTT-Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği İle "Para, Grup Seans" Workshop.
ARTT-Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği İle "Para, Grup Seans" Workshop.

Konu: Para problemlerini yok etmek, bol kazancı oluşturmakSevgili Arkadaşlar;

ARTT ile gruplara yönelik seans Workshopları organize etmeye karar verdik. Yapılacak Toplu Seans Workshopların konuları: 

Aşk, İlişkiler, Sağlık, Para, İş, Kariyer, İstenmeyen Kişilik Özellikleri vs.

Her Workshop tek bir konu üzerinde yapılacak. 

Yani, “konulu grup seansları” olacak. 

İlk Workshop “para” üzerine çünkü nerdeyse herkes bu konudan muzdarip. 

Ve çaresizlik içinde ne yapacaklarını bilmez durumdalar. Parayla ilgili yaşadıkları negatif kısır döngülere alışmış ve artık değişmez kaderi olarak kabul etmiş halde insanlar.Yaşam programınızdaki kayıtları değiştirdiğinizde, yaşayacaklarınız otomatik kendiliğinden değişir. Çünkü Evren'in bir bilgisayar program yazılımı olduğunu keşfetti bilim adamları. Bu durumda yaşamlarımız da arka fonda yazılımı olan bir bilgisayar oyunu.Ancak yazılımı hakikaten gerçekte kalıcı olarak değiştirebilmek için bunu yaratılışın doğasına uygun bir şekilde yapmak lazım. Zira var oluş her şeyiyle sadece enerji=elektrik akımı ve geçmişte tek bir bütünsel enerjinin patlaması ile evren oluştuğunda "Bir" olan ikiye ayrılarak zıtlığı oluşturdu. Biz hayatımız boyunca zıtlık yaşarız budur bizi halden hale savuran, yıpratan. Ayrılan tekrar asıl haline dönmek ister "Bir" olmak. ARTT zıtlıkları bütünleştirerek yaşanılan kaosu rahatlatır. 

Evren'in asıl amacı "Bir"e geri dönmektir bu yüzden yaşadığınız problem sağlıklı, köklü, kalıcı olarak düzelir. Para konusunda tıkanıklık mı yaşıyorsunuz?  Darda mısınız? Para geliyor ama geldiği gibi gidiyor mu? Para kazanıyor ama tutamıyor musunuz? Para musluktan damlar gibi mi geliyor? Borçlarlardan kurtulamıyor musunuz? Parayı kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Çok büyük para kazanacağınıza inanmıyor musunuz? Toplu seans Workshopları size ARTT'nin nasıl yapıldığını deneyimletir. Daha sonra kendi kendinize uygulamak için bu deneyiminizi kullanabilir hatta hayatınızdaki her şey için kullanmayı öğrenmeye başlarsınız. ARTT'yi Yaşam Tarzınıza Dönüştürürseniz hayatınız keyifle geçer. ARTT bileğinizdeki Altın Bileziğinizdir.Yaşamakta olduğunuz sorunun sebepleri nelerden kaynaklanıyorsa bu anne rahminde iken veya daha önceden bir geçmiş yaşamınızdan hatta atalarınızdan geliyorsa, zihniniz gerekirse oralara kadar da götürebilir sizi ve yaşadığınız neden kaynaklanıyor bu bilgi size gelir ve boşaltılır. 

Geçmişte birçok şey yaşandığı için hemen tek bir seans soruna sebep olanların tümünü temizleyemez. Ancak toplu seans size kapıları açacak anahtarı verir.ARTT İle Para Konulu Grup Seans Workshop'u ARTT’nin mucidi sevgili Güneş Tan, Aycan Aşkım Saroğlu ve ben Sema Kılıç birlikte düzenliyoruz. Bu Workshop'a katılmak isteyenler kayıt yaptırmak ve adres bilgileri için:

sema_mavii@hotmail.comve gunestanakdogan@hotmail.com   mail üzerinden bizimle irtibat kurabilir. 

İrtibat tel: 0553 983 01 91 ve 0534 550 60 36. 

Seminer tarihi: 20 Ağustos 2017 Pazar. Saat: 13:00

Seminer yeri: Kalamış-Feneryolu (adres detayını mailden alabilirsiniz.)

Seminer Ücreti: 250 TL. Ücreti seminere katıldığınızda ödeyebilirsiniz. ARTT İle Şifa

Güneş Tan – Aycan Aşkım Saroğlu – Sema Kılıç


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder